Dlaczego pompa ciepła?

Bezobsłgowość i niskie koszty eksploatacji

Pompa ciepła w połączeniu z instalacją fotowoltaiczną to najtańszy sposób ogrzewania. Wykorzystując w niezwykle efektywny sposób energię cieplną znajdującą się w gruncie lub powietrzu pompa ciepła daje możliwość obniżenia kosztów do minimum. Potwierdzają to analizy m.in. Polskiego Alarmu Smogowego, który na bieżąco monitoruje koszty ogrzewania różnymi urządzeniami grzewczymi.
Popularność pomp ciepła wynika nie tylko z niskich kosztów eksploatacji, ale także z bezobsługowości. Pompa ciepła jest urządzeniem samosterownym, a wysiłek przy niej ogranicza się jedynie to zadawania pożądanej temperatury w pomieszczeniu.
Co istotne, aby wyposażyć dom w pompę ciepła nie potrzeba góry pieniędzy. Dzięki rządowemu programowi „Czyste Powietrze” możemy również obniżyć koszty inwestycyjne. Minimalna dotacją na pompę ciepła to obecnie 19.300zł, a spełniając pewne kryteria dochodowe możemy liczyć nawet na całkowite sfinansowanie wymiany źródła ciepła.
POROZMAWIAJMY

Wyślij wiadomość - odpiszemy w ciągu 24h

Posiadamy szerokie portfolio usług energetycznych, a naszym celem jest dobór odpowiednich rozwiązań, które pozwolą zaoszczędzić energię a przede wszystkim pieniądze naszych Klientów.