Rozwiązania NOEL

CIEPŁA WODA I CIEPŁO ZA DARMO ZE SŁOŃCA

Piec elektryczny Noel

Potrzebujesz wymiany starego kopciucha lub dobierasz ogrzewanie do nowego domu ? Zainwestuj w piec elektryczny ! Inwestycja jest znacznie mniejsza niż w przypadku pompy ciepła. Kupując akumulacyjny piec elektryczny zapewnisz sobie niskie koszty montażu i eksploatacji. To idealne bezobsługowe rozwiązanie i alternatywa dla pomp ciepła zapewniająca tańsze koszty serwisowe. Urządzenie jest idealne gdy chcesz i możesz założyć fotowoltaikę. Wystarczy większa instalacja i możesz cieszyć się ciepłem i ciepłą wodą za darmo ze słońca !!

Rozwiązanie NOEL to:

Z piecem drugiej taryfy oszczędzasz czas, urządzenie jest całkowicie bezobsługowe; nie tak jak w przypadku kotła na paliwo stałe (węgiel, eko-groszek, drewno) nie obsługujesz go, nie nosisz opału, nie składujesz i nie sezonujesz opału,bez przewożenia paliwa , bez obawy o jakość węgla i jego kaloryczność, nie czyścisz pieca, nie wynosisz popiołu – szlaki, nie czyścisz komina,
Porozmawiajmy

Wyślij wiadomość - odpiszemy w ciągu 24h

Posiadamy szerokie portfolio usług energetycznych, a naszym celem jest dobór odpowiednich rozwiązań, które pozwolą zaoszczędzić energię a przede wszystkim pieniądze naszych Klientów.